RAW BAR со манго, банана и индиски орев

Мангото е магично овошје кое може да претвори досаден ден во динамика од егзотични вкусови. Ужинка слатка како најлудите тропски авантури. Изобилство од свежина и крцкав индиски орев, надополнето со…
Повеќе

RAW BAR со урма, кокос и какао

Продлабочете го искуството со какаото во својата најсирова форма. Крцкаво и мазно, комплетно искушение. Сировите какао зрна, слатките урми и уникатниот кокосов вкус ќе ве одведат во земјата на длабоко…
Повеќе

RAW BAR со цитрусно овошје и морков

Фантастичен спој од слатко-кисели плодови за брзо будење на сите ваши сетила. Бран свежина испреплетена со земјестиот вкус на морковот. Минимална термичка обработка и 100% природни состојки!
Повеќе

RAW BAR со црвено овошје и цвекло

Подготвени за овошна фузија полна со антиоксиданти? Пробајте го новиот сиров бар со микс од црвено овошје и цвекло! Минимална термичка обработка и 100% природни состојки!
Повеќе

Vitalia Super Raw Bars – Junk free, guilt free snacking

Брзо надополнување на енергијата on-the-go е основна потреба на современиот потрошувач за да се справи со предизвиците на динамичниот животен стил. Затоа, не треба да се чувствувате лошо по консумација…
Повеќе

RAW BAR со урма, орев, јагода и киноа

Raw bar плочката со урма, орев и јагода е уникатен микс од 100% сирови состојки со неодолив вкус и арома обезбедувајќи балансиран нутритивен состав.
Повеќе

RAW BAR со урма, бадем, чиа и какао

RAW BAR плочката со урма, бадем, чиа и какао е идеалната комбинација за исполнет и енергичен ден. Подготвена со 100% сирови високвалитетни состојки и со минимално процесирање се задржани сите…
Повеќе

RAW BAR со урма, смоква,индиски орев и амарант

Овој Raw bar претставува вкусен микс од уникатни 100% сирови состојки, со минимално процесирање, при што сите нивни нутритиенти ја задржуваат нивната оригинална нутритивна вредност.
Повеќе

V for Vitality мултижитна плочка со јагода и калинка

“V for Vitality” мултижитните барови со јагода и калинка се одличен избор кога ви е потребна брза закуска во движење или инстант енергија во било кој дел од денот. Подготвени…
Повеќе

Go Nutri бар со јагода и бел крем

Микс од интегрални житарици со парчиња јагода, делумно прелиени со бел крем.Go nutri мусли бар е засладен со природни засладувачи: мед, кафеав шеќер Demerara и темно кафеав шеќер Dark Muscovado…
Повеќе