Гранола без додаден шеќер со лешник и темно чоколадо

350g

Вкусен нутритивен микс од целозрнест овес, листови кокос и златни лешници,надополнето со слатко-горчливо темно чоколадо за посебно утринско задоволство исполнето со насмевки.

Детали за производ

Бар со кикирики и темно чоколадо

40g

Печените кикирики сочинуваат дури 50% од составот во нашиот најнов протеински бар. За среќа, преостанатиот дел се неодоливи парчиња темно чоколадо, протеин од соја, експандиран ориз и кокосови листови.

Детали за производ

Протеински бар со карамел и млечно чоколадо

30g

Протеин барот со карамел и млечно чоколадо е совршена симбиоза на вкусови! Уживајте во уникатниот микс на кремасто млечно чоколадо и солената карамела, бидејќи некои спротивности навистина се привлекуваат!

Детали за производ

Протеински бар со колачи и темно чоколадо

30g

Протеин барот со колачи и темно чоколадо е вкусна комбинација од крцкави колачиња со крем, надополнети со неодоливо темно чоколадо, вистински рецепт за комплетно задоволство.

Детали за производ