Кето крекери со семиња

50g

Крцкави кето крекери формулирани со 6 вида на семиња-суперхрана, збогатени со протеин од грашок и со одлична арома на оригано. Совршени за вашите омилени намази, сосови, макало.

Детали за производ

Кето гранола со кокос и какао

280g

Кето појадок совршено избалансиран со богат вкус на кокос и неодоливи какао зрна, надополнет со уникатна арома на ванила Bourbon.

Детали за производ

Кето гранола со јаткасто овошје и цимет

280g

Замислете храна што е толку разновидна и можете да ја консумирате во секој период од денот, самостојно или со вашите омилени додатоци. Тоа е Виталиа кето гранола, совршено крцкава, со пријатна арома на цимет и уникатен микс од лешник, бадем и орев.

Детали за производ

Кето пралине со путер од кикирики

72g

Вкусен и здрав кето десерт формулиран од квалитетно темно чоколадо и кремаст путер од кикирики и крцкави јаткасти плодови.
Овие слатки пралине се совршена нискојаглехидратна ужина и десерт, со крцкава текстура и одличен вкус.

Детали за производ