Кето гранола со јаткасто овошје и цимет

280g

Замислете храна што е толку разновидна и можете да ја консумирате во секој период од денот, самостојно или со вашите омилени додатоци. Тоа е Виталиа кето гранола, совршено крцкава, со пријатна арома на цимет и уникатен микс од лешник, бадем и орев.

Детали за производ

Егзотик микс

100g

Извонредна мешавина на дехидрирани овошја и јаткасти плодови која ќе Ви даде енергија и здравје.
Без додаток на шеќер. Состав: папаја, манго, ананас, бадем, лешник.

Детали за производ