Vitalia Health Food Store  Клинички Центар

Адреса:
ул. 16, 50 дивизија,
Скопје 1000

Работно време:
Пон – Пет: 08.30-16.30ч
Сабота: 09-14ч
Недела: Затворено

Телефон
02 311 3007

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *