Прикажувам 25–26 од 26 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Протеински Млечен Крем | Лешник

274.00 ден

Заборавете на се и заљубете се во кремасто млечен рај од лешници и протеини од сурутка. Препуштете се на овој вкус кој дефинитивно ќе ви ги исполни сите сетила – како и да сакате! Едноставно, грабнете ја лажицата! Направен е со квалитетен концентрат на протеин од сурутка, обезбедувајќи 23g протеини на 100g за поддршка на вашите фитнес цели, бидејќи протеините помагаат во зголемување и одржување на мускулната маса.

Сет Органско Кокосово Масло | 370мл+210мл гратис

351.00 ден

Кокосовото масло е едно од најздравите масла кое се употребува во исхраната. Претставува растително масло кое се добива преку пресување на внатрешноста на кокосот со што се зачувуваат сите нутриенти од самиот кокос.