Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Премиум Протеински Бар | Двојно Чоколадо

72.00 ден

Нов протеински бар во нашата богата линија на супериорни протеински производи, со неодолив вкус на ДВОЈНО ЧОКОЛАДО – нутритивна бомба која ги задоволува вашите потреби.

Премиум Протеински Бар | Карамела

72.00 ден
Ви го претставуваме новиот протеински бар со вкус на карамела – совршена комбинација на вкус и нутритивност наменет за фитнес ентузијасти и за постигнување на врвни перформанси.

Протеински Бар | Ананас и Бело Чоколадо

89.00 ден

Виталиа Протеин Барс претставуваат одличен баланс на нутритиенти посебно дизајнирани за спортски активни лица. Како извор на јагленохидрати, протеини и масти, ги задоволува потребите за брзо ослободување на енергија и градење на мускулна маса. Одличен високо протеински бар со 35% протеини (21 g протеини во 60g бар). Претставува балансирана формула од висок процент на хидролизирани протеини од сурутка и растителни протеини.

Протеински Бар | Карамела и Млечно Чоколадо

39.00 ден

Протеин барот со карамел и млечно чоколадо е совршена симбиоза на вкусови! Уживајте во уникатниот микс на кремасто млечно чоколадо и солената карамела, бидејќи некои спротивности навистина се привлекуваат!

Протеински Бар | Кикирики и Млечно Чоколадо

77.00 ден

Виталиа Протеинските Барови со кикирики и млечно чоколадо претставуваат високо протеински барови со 32% протеини (19,2g протеини во 60g бар). Тие одржуваат одличен баланс на нутритиенти посебно дизајнирани за спортстко активни лица. Како извор на јагленохидрати, протеини и масти, ги задоволува потребите за брзо ослободување на енергија и градење на мускулна маса.

Протеински Бар | Колачиња и Темно Чоколадо

39.00 ден

За спортско активните лица, но и за оние што уживаат во вкусна протеинска ужина создадовме протеински барови во три атрактивни вкусови со 35% протеин и високо количество на растителни влакна. Протеин барот со колачи и темно чоколадо е вкусна комбинација од крцкави колачиња со крем, надополнети со неодоливо темно чоколадо, вистински рецепт за комплетно задоволство.

Протеински Бар | Путер од Кикирики и Бело Чоколадо

39.00 ден

За спортски активните лица, но и за оние што уживаат во вкусна протеинска ужина создадовме протеински барови во три атрактивни вкусови со 35% протеин и високо количество на растителни влакна. Протеин барот со кикирики и бело чоколадо е идеален за најстраствените љубители на путер од кикирики надополнет со суптилниот вкус на белото чоколадо. Хармонија на задоволства за комплетно уживање во оброкот.

Протеински Бар | Темно Чоколадо

76.00 ден

Виталиа Протеинскиот Бар претставуваат одличен баланс на нутритиенти посебно дизајнирани за спортски активни лица. Како извор на јагленохидрати, протеини и масти, ги задоволува потребите за брзо ослободување на енергија и градење на мускулна маса.