Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Веган Паштета | Лук

67.00 ден

Вегетаријанската паштета од соја со дискретна арома на лук претставува вкусен посен и диететски оброк. Погодна е за дијабетичари, без холестерол, може да ја користат деца и сите оние кои се грижат за своето здравје.

Веган Паштета | Маслинки

67.00 ден

Вегетаријанската паштета од соја со дискретна арома на маслинка претставува вкусен посен и диететски оброк. Погодна е за дијабетичари, без холестерол, може да ја користат деца и сите оние кои се грижат за своето здравје.

Веган Паштета | Печурки

67.00 ден

Вегетаријанската паштета од соја со дискретна арома на печурка претставува вкусен посен и диететски оброк. Погодна е за дијабетичари, без холестерол, може да ја користат деца и сите оние кои се грижат за своето здравје.

Веган Паштета | Пиперка

67.00 ден

Вегетаријанска паштета од соја со дискретна арома на пиперка претставува вкусен посен и диететски оброк. Погодна е за дијабетичари, без холестерол, може да ја користат и деца и сите оние кои се грижат за своето здравје.

Печена Соја

36.00 ден

Печена и солена соја во зрно за секојдневно консумирање, богата со полновредни растителни протеини, витамини, минерали, лецитин.

СоВита Соино Млеко | 9 Витамини

185.00 ден

СоВита со 9 витамини и калциум е соино млеко во прав со одличен природен вкус и арома. Соиното млеко е здрав производ кој лесно сварлив со висока нутритивна вредност. Произведено е од Генетски Немодифицирано соино зрно и е извор на протеини, витамини, минерали и бавносогорувачки јаглехидрати.

СоВита Соино Млеко | Ванила

177.00 ден

СоВита ванила е соино млеко во прав со одличен природен вкус и арома на ванила. Соиното млеко е здрав производ кој лесно сварлив со висока нутритивна вредност. Произведено е од Генетски Немодифицирано соино зрно и е извор на протеини, витамини, минерали и бавносогорувачки јаглехидрати. . Лесно е за подготовка: 2 лажички СоВита соно млеко во прав растворете во 250 мл топла или млака вода и промешајте.

СоВита Соино Млеко | Натурал

185.00 ден

СоВита натурал е соино млеко во прав со одличен природен вкус. Соиното млеко е здрав производ кој лесно сварлив со висока нутритивна вредност. Произведено е од Генетски Немодифицирано соино зрно и е извор на протеини, витамини, минерали и бавносогорувачки јаглехидрати.

Консумирањето на соја значи внес на есенцијални амино киселини, биоактивни пептиди и здрави фитохемикалии.   Подгответе плескавици со соја гранули или цели соја парчиња. Кога во потрага по закуска, зграбете печена соја Виталиа. Конечно, ако барате макало или брз оброк, одберете од четири различни соја паштети.