Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Го-Нутри Бар | Банана и Темно Чоколадо

12.00 ден

Микс од 5 видови интегрални житарици ( овес, ориз, пченка, јачмен и пченица) со парчиња сушена банана, делумно прелиени со темно чоколадо.

Гранола Бар | Орев и Лешник

20.00 ден

2 житни плочки во едно пакување Гранола бар со орев & лешник совршена комбинација на овесни снегулки и одбрани јаткасти овошја, засладени со кафеав шеќер. Подготвени се по специјална рецептура која ќе ги изненади вашите сетила и даде долготрајна енергија.

Гранола Бар | Орев и Лешник | 6 во 1

104.00 ден

Гранола бар со орев и лешник совршена комбинација на овесни снегулки и одбрани јаткасти овошја, засладени со кафеав шеќер. Подготвени се по специјална рецептура која ќе ги изненади вашите сетила и даде долготрајна енергија. 2 Житни плочки во едно пакување!