Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Гранола Бар | Без Додаден Шеќер | Бел Крем

18.00 ден

Максимално уживање во еден залак. Комплетно крцкав, со уникатен вкус на ванила, прелиен со бел крем, новиот гранола бар е вкусна закуска за оние кои бараат авантура и енергетска бомба on-the-go.

Гранола Бар | Без Додаден Шеќер | Какао

18.00 ден

Енергија плус уживање. Темното чоколадо ги спојува силите со целозрнест овес за да ги скроти вашите желби и да ве енергизира во текот на денот.

Диабет Бар

16.00 ден

Здрава и вкусна диетална ужина без додаток на шеќер.

Состав: семиња ( тиква, сончоглед, сусам ), експандиран ориз, екструдирана пченица, сорбитол, малтодекстрин, растително малсо, емулгатор: соин лецитин.