Прикажувам 1–12 од 45 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Мусли | Take-Away | Чоколадо

86.00 ден
Тежина

110 g

Функционалност

Вегетаријански

Кранчи Мусли | Take-Away | Банана и Чоколадо

64.00 ден
Тежина

90 g

Функционалност

Вегетаријански

Гранола | Без Додаден Шеќер | Бадем и Бело Чоколадо

167.00 ден
Тежина

300 g

Функционалност

Без Додаден Шеќер , Вегетаријански

Гранола | Без Додаден Шеќер | Лешник и Темно Чоколадо

167.00 ден
Тежина

300 g

Функционалност

Без Додаден Шеќер , Вегетаријански

Гранола | Без Додаден Шеќер | Кокос и Лешник

31.00 ден
Тежина

60 g

Функционалност

Без Додаден Шеќер , Вегетаријански , Посно / Веган

Гранола | Без Додаден Шеќер | Бадем и Бело Чоколадо

31.00 ден
Тежина

60 g

Функционалност

Без Додаден Шеќер , Вегетаријански , Посно / Веган

Гранола | Без Додаден Шеќер | Црвено Овошје и Јогурт

167.00 ден
Тежина

300 g

Функционалност

Без Додаден Шеќер , Вегетаријански

Муслите се балансирана мешавина на целозрнести житарици, јатки, семиња и овошки и претставуваат оброк полн со диететски влакна, протеини и сложени јагленохидрати. Со консумирање мусли, телото добива енергија, го подобрува варењето и се одржува заситено. Изберете од различната палета на Виталиа мусли за чинија полна нутритиенти.