Прикажувам 1–12 од 36 резултати

Go Nutri Бар со Банана и Темно Чоколадо

12.00ден

Микс од 5 видови интегрални житарици ( овес, ориз, пченка, јачмен и пченица) со парчиња сушена банана, делумно прелиени со темно чоколадо.

Go Nutri бар со брусница и бел крем

13.00ден

Микс од интегрални житарици со парчиња сушена брусница, делумно прелиени со бел крем.

Go Nutri бар со јаболко

12.00ден

Go nutri мусли бар со јаболко 25г е микс од 3 видови интегрални житарици (овес, ориз, пченка) со парчиња сушено јаболко, засладени со кафеав шеќер.

Go Nutri бар со јагода и бел крем

13.00ден

Микс од интегрални житарици со парчиња јагода, делумно прелиени со бел крем.Go nutri мусли бар е засладен со природни засладувачи: мед, кафеав шеќер Demerara и темно кафеав шеќер Dark Muscovado . Хранлива, лесна и вкусна житна ужина за секој дел од денот.

Go Nutri бар со кајсија и темно чоколадо

12.00ден

Микс од 4 видови интегрални житарици ( овес, ориз, пченка, pж) со парчиња сушена кајсија, декорирано со темно чоколадо.

Go Nutri бар со капина и бел крем

13.00ден

Микс од интегрални житарици со парчиња сушена капина, делумно прелиени со бел крем.

Go nutri бар со суво грозје и какао прелив

13.00ден

Go nutri мусли бар со суво грозје и какао прелив e микс од 3 видови интегрални житарици овес, ориз и пченка) со парчиња суво грозје делумно прелиени со какао прелив, засладено со кафеав шеќер.

Imagine бар со брусница и темно чоколадо

36.00ден

Нашиот Imagine bar Cranberry Almond е добро позната љубовна приказна, слатко-кисела брусница и крцкави бадеми прелиени со неодоливо темно чоколадо.

Imagine бар со солен карамел и путер од кикирики

36.00ден

Нашиот Imagine бар со солена карамел е повеќе од само ужина.

Крцкави кикирики, свиленкаст путер од кикирики, слатка карамела и малку сол за комплетна ужина.

RAW BAR со манго, банана и индиски орев

34.00ден

Мангото е магично овошје кое може да претвори досаден ден во динамика од егзотични вкусови. Ужинка слатка како најлудите тропски авантури. Изобилство од свежина и крцкав индиски орев, надополнето со слаткиот вкус од банана и кокос.

RAW BAR со урма, бадем, чиа и какао

34.00ден

RAW BAR плочката со урма, бадем, чиа и какао е идеалната комбинација за исполнет и енергичен ден. Подготвена со 100% сирови високвалитетни состојки и со минимално процесирање се задржани сите витамини, минерали и макронутриенти во нивната природна вредност.

RAW BAR со урма, кокос и какао

29.00ден

Продлабочете го искуството со какаото во својата најсирова форма. Крцкаво и мазно, комплетно искушение. Сировите какао зрна, слатките урми и уникатниот кокосов вкус ќе ве одведат во земјата на длабоко и здраво задоволство.