Прикажувам 1–12 од 14 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Веган Крем | Какао и Лешник

240.00 ден
Тежина

200 g

Функционалност

Без-Глутен , Без Додаден Шеќер , Вегетаријански , Посно / Веган

Протеински Веган Крем | Кикирики и Какао

240.00 ден
Тежина

200 g

Функционалност

Без-Глутен , Без Додаден Шеќер , Протеински , Вегетаријански , Посно / Веган

Протеински Млечен Kрем | Kикирики

254.00 ден
Тежина

200 g

Функционалност

Без-Глутен , Без Додаден Шеќер , Протеински

Во деновите кога готвењето не е опција и барате моментална, но здрава алтернатива, комбинирајте намаз со крекери Виталиа. Кога има потреба од предјадење, супата е секогаш идеална опција. 4 вкусови на Виталиа нудат широк спектар на семиња, зеленчук и зачини, за избалансиран и вкусен оброк. За десерт, одберете од колекцијата на диета за џемови.