Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Чај | Аронија

112.00 ден

Чајот од Аронија на Виталиа е динствен чај од аронија на пазарот со 50% органска аронија во својот состав. Претствува оригинална мешавина со 80% сушено овошје (50% органска аронија, брусница, јаболко, плод од шипка) и цвет од хибискус. Изобилува со природна арома која плени и киселкаст вкус која ќе ги заголица вашите сетила. Чај од Аронија содржи природно висока содржина на витамин Ц.

Чај | Брусница

132.00 ден

Виталиа чајот од брусница содржи 60% брусница и претставува природна мешавина од брусница, цвет од хибискус, плод од шипка и јаболко. Чајот од брусница содржи висока содржина на витамин Ц и изобилива со природна арома која плени.