Прикажувам 1–12 од 29 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Го-Нутри Овесни Колачи | Ванила

Original price was: 72.00 ден.Current price is: 57.60 ден.

Го-Нутри Овесни Колачи | Какао

Original price was: 72.00 ден.Current price is: 57.60 ден.

Го-Нутри Овесни Колачи | Кокос

Original price was: 72.00 ден.Current price is: 57.60 ден.

Во динамичниот секојдневен живот, можноста за здрава и вкусна ужина е од суштинско значење. За солено и хранливо задоволство изберете крекери и галети Виталиа. Комбинирајте ги со јогурт, авокадо паста или хумус. Кога сте жедни за нешто слатко и нискокалорично, изберете од најдобрите десерти Виталиа. За зголемување на витамини и минерали, земајте сушено овошје.