Прикажан е еден резултат

Путер од кикирики

134.00ден

Најпознатиот намаз од јаткасти плодови, путер од кикирики, сега е дел и од Виталиа категоријата на здрави слатки намази. 100% природен, содржи само печени кикирики и хималајска сол.