Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Го-Нутри | Корнфлекс

97.00 ден

Крцкави и вкусни Го-Нутри пченкарни снегулки без додаток на шеќер, содржат само природно присутни шеќери и мало количество незаситени масти.

Корнфлекс | Без Додаден Шеќер

133.00 ден

Вкусна и хранлива опција за појадок за поединци кои се свесни за здравјето. Направени со најквалитетна пченка и внимателно изработени за да обезбедат задоволувачко крцкање во секој залак, овие пченкарни снегулки се начин без чувство на вина да го започнете денот.

Корнфлекс | Без Додаден Шеќер

198.00 ден

Вкусна и хранлива опција за појадок за поединци кои се свесни за здравјето. Направени со најквалитетна пченка и внимателно изработени за да обезбедат задоволувачко крцкање во секој залак, овие пченкарни снегулки се начин без чувство на вина да го започнете денот.