Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Стевиа Засладувач

227.00 ден

Виталиа Стевиа е природен и здрав засладувач кој потекнува од растението Stevia rebaudiana, познато како “сладок лист“ употребуван од страна на индијанските племиња пред повеќе од стотици години токму поради своите извонредни карактеристики.

Стевиа Ќесички | 40 x 1г

140.00 ден

Виталиа Стевиа е единствената природна алтернатива за белиот шеќер со низок гликемиски индекс што го прави овој производ идеален за диетална исхрана. Како резултат на единствениот вкус и природната слаткост се препорачува за намалување на телесната тежина и одржување на витка фигура.