Се прикажуваат сите 11 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Кранчи Мусли | Банана и Чоколадо

149.00 ден

Кранчи муслите претставуваат природен извор на важни хранливи материи и идеален извор на енергија за активен ден. Совршено се комбинираат со млеко или јогурт, обезбедуваат лесен и вкусен оброк. Со нашата омилена комбинација на банана и чоколада. Вкусен оброк на житарици, чоколади и овошја за балансиран појадок. Содржи основни хранливи материи кои се потребни за нормална функција на нашето тело.

Кранчи Мусли | Банана и Чоколадо

219.00 ден

Кранчи муслите претставуваат природен извор на важни хранливи материи и идеален извор на енергија за активен ден. Совршено се комбинираат со млеко или јогурт, обезбедуваат лесен и вкусен оброк. Со нашата омилена комбинација на банана и чоколадаВкусен оброк на житарици, чоколади и овошја за балансиран појадок. Содржи основни хранливи материи кои се потребни за нормална функција на нашето тело.

Кранчи Мусли | Јаболко и Лешник

149.00 ден
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома. Произведени според оригинален рецепт од најквалитетно овошје, житни снегулки и лешник. Го снабдуваат организмот со неопходните јаглехидрати и даваат енергија за активен ден. Ви го препорачуваме како здрав и вкусен оброк во текот на целиот ден.

Кранчи мусли со јаболко и лешник

219.00 ден

Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома. Произведени според оригинален рецепт од најквалитетно овошје, житни снегулки и лешник. Го снабдуваат организмот со неопходните јаглехидрати и даваат енергија за активен ден. Ви го препорачуваме како здрав и вкусен оброк во текот на целиот ден.

Кранчи Мусли | Јагода и Чоколадо

149.00 ден

Слатка и здрава комбинација од незаменливата јагода збогатена со неодоливиот вкус на чоколадото. Кранчи муслите содржат изобилство на овесни снегулки, кои се богати со растителни влакна, витамини и минерали.

Кранчи Мусли | Јагода и Чоколадо

142.00 ден

Кранчи муслите претставуваат природен извор на важни хранливи материи и идеален извор на енергија за активен ден. Совршено се комбинираат со млеко или јогурт, обезбедуваат лесен и вкусен оброк. Нов вкус на вашите омилени крцкави мусли! Слатка и здрава комбинација од незаменливата јагода збогатена со неодоливиот вкус на чоколадото. Кранчи муслите содржат изобилство на овесни снегулки, кои се богати со растителни влакна, витамини и минерали.

Кранчи Мусли | Капина и Малина

219.00 ден

Вкусен појадок со шумско овошје збогатен со калциум и магнезиум за одличен почеток на денот. Природен вкус на шумско овошје. За сите љубители на малина и капини, вкусна комбинација во еден нутритивен оброк. Кранчи житарици и шумски овошки готови за минута.

Кранчи Мусли | Капина и Малина

149.00 ден

Вкусен појадок со шумско овошје збогатен со калциум и магнезиум за одличен почеток на денот. Природен вкус на шумско овошје. За сите љубители на малина и капини, вкусна комбинација во еден нутритивен оброк. Кранчи житарици и шумски овошки готови за минута.

Кранчи Мусли | Темно Чоколадо и Чиа

149.00 ден

Кранчи мусли со темно чоколадо и чиа се супер вкусна и здрава комбинација од кркави житарици, семе од чиа, темно чоколадо, зебра стапчиња и чоколаден корнфлекс , засладени со кафеав шеќер за исклучително и единствено уживање. Произведени по оригинален рецепт од најквалитетните состојки претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден нутритивен профил кој е резултат на семето од чиа.

Кранчи Мусли | Тропикал

219.00 ден

Виталиа Кранчи Тропикал се мусли микс од тропски овошки и житарици. Збогатена мешавина со калциум и магнезиум која нуди изобилство на бенефиции. Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома. Произведени според оригинален рецепт од најквалитетно овошје и житни снегулки.

Кранчи Мусли | Капина и Малина

121.00 ден
Вкусен појадок со шумско овошје збогатен за одличен почеток на денот. Природен вкус на шумско овошје. За сите љубители на малина и капини, вкусна комбинација во еден нутритивен оброк. Кранчи житарици и шумски овошки готови за минута.