Се прикажуваат сите 2 резултати

Безглутенски мусли со семиња и овошје

227.00ден

Брусница, малина, капина, боровинка, ананас- безглутенските супермусли изобилуваат со толку многу овошје за одличен почеток на денот. Но не е тоа единствениот незаменлив спој за секое утро.

Кранчи Мусли Тропско 600г

190.00ден

Мусли микс од тропски овошки и житарици. Збогатена мешавина со калциум и магнезиум која нуди изобилство на здравствени бенефиции.