Рецепти

Утрински напиток за слабеење и исфрлање на токсините

Протеини - 0.1g
Вкупно масти - 0g
Јаглехидрати - 19.1g
Калории - 70Kcal

Состојки:

200 ml топла вода
2 лажици природен јаболков оцет – Vitalia
сок од 1 лимон
½ лажичка ѓумбир во прав – Vitalia
1 лажичка ливадски мед – Vitalia.

Начин на подготовка:

Сите состојки ги мешаме заедно во чаша и декорираме по желба со парче лимон.