Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

Кранчи Мусли | Тропикал

219.00 ден

Виталиа Кранчи Тропикал се мусли микс од тропски овошки и житарици. Збогатена мешавина со калциум и магнезиум која нуди изобилство на бенефиции. Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома. Произведени според оригинален рецепт од најквалитетно овошје и житни снегулки.