Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Го-Нутри | Корнфлекс

93.00 ден

Крцкави и вкусни Го-Нутри пченкарни снегулки без додаток на шеќер, содржат само природно присутни шеќери и мало количество незаситени масти.

Корнфлекс | Без Додаден Шеќер

127.00 ден

Корнфлексот е здрав и хранлив производ добиен од пченка. Богат е со скроб, протеини, минерали. Како добар лаксатив ја подобрува работата на цревата. Погодно за дијабетичари. Содржи ниска количина на шеќери и е погоден за дијабетичари. Отсега и во ново практично зип пакување, со што се задржува крцкавоста и се спречува со контаминација од надворешни загадувачи.

Корнфлекс | Без Додаден Шеќер

189.00 ден

Корнфлексот е многу здрав и хранлив производ добиен од пченка. Богат е со скроб, протеини, минерали. Како добар лаксатив ја подобрува работата на цревата. Погодно за дијабетичари.