Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 12 18 24

Овесна Каша | Чиа и Карамел

31.00 ден
Тежина

60 g

Функционалност

Без Додаден Шеќер , Вегетаријански , Посно / Веган

Овесна Каша | Чоколадо

31.00 ден
Тежина

60 g

Функционалност

Вегетаријански , Посно / Веган

Пробиотска Oвесна Kаша | Киноа, Малина, и Чиа

40.00 ден
Тежина

60 g

Функционалност

Без Додаден Шеќер , Вегетаријански , Посно / Веган

Овесни оброци се најдобрата опција за појадок, за секоја генерација! Овесот го снабдува телото со бета-глукан, влакно кое го одржува оптималното варење и ја забавува апсорпцијата на маснотиите и јагленохидратите.Подгответе секој ден различна Виталиа овесна каша со млеко, грчки јогурт или веганско млеко (бадем, кокос) и уживајте во ден исполнет со енергија!