Рецепти

Протеинско Смути со Кокосово Млеко

Протеини - 34.4g
Вкупно масти - 23g
Јагленихидрати - 21g
Калории - 513Kcal

Состојки

35 g протеин од ванила – Vitalia
1 кесичка кокосово млеко во прав – Vitalia
1 лажичка чиа семе – Vitalia
1 лажичка ленено семе – Vitalia
230 ml вода.

Начин на подготовка:

Сите состојки ставете ги во блендер и блендирајте неколку минути дури не добиете хомогена смеса.